Jste zde: orlenunipetroldoprava.cz > CZ/  Média/  Tiskové zprávy/  Společnosti skupiny mají nové internetové stránky
Velikost textu:  A AA
Společnosti skupiny mají nové internetové stránky

15-04-2009  

Nové stránky přinášejí řadu zlepšení pro pravidelné uživatele i návštěvníky. Díky užšímu propojení s webovými stránkami podniků PKN Orlen se rozšíří okruh těch, k nimž se dostane nabídka výrobků a služeb celé skupiny.

Praha 15. dubna 2009 – Společnosti skupiny Unipetrol prezentují od tohoto měsíce své výrobky a služby na nových internetových stránkách. Inovované webové stránky společností Unipetrol, Unipetrol RPA, Unipetrol Doprava, Unipetrol Services, Paramo a Unipetrol Trade vznikly ve spolupráci s mateřským koncernem PKN Orlen. Do rozsáhlého projektu standardizace webových stránek byly zapojeny všechny firmy skupiny Orlen.

Nové webové stránky mají jednotný styl, jsou přehlednější a umožňují rychlejší aktualizaci poskytovaných informací. Novinkou jsou také on-line grafy vývoje kurzu akcií, možnost diskuzí učlánků, využití interaktivního kalendáře nebo možnost zasílání newsletterů. Užší propojení webových stránek jednotlivých společností skupiny Unipetrol s podniky PKN Orlen, k nimž patří kromě polských firem také například litevská rafinérie Mažeikiu Nafta a její pobaltské pobočky, výrazně rozšiřuje možnosti prezentace výrobků a služeb.

„Harmonizace a sloučená nabídka produktů představuje významný posun. Nové vzájemně propojené stránky, např. mezi podniky Paramo a Orlen Oil, pomohou každé z těchto společností oslovit více potenciálních zákazníků. Vyšší návštěvnost jednotlivých stránek může zajistit i to, že po inovaci splňují požadavky přístupných webů, což vytváří podmínky pro lepší pozici při zobrazení ve vyhledávačích,“ říká M. Tuček z odboru vnitřní a vnější komunikace společnosti Unipetrol. Odbor, který tento projekt koordinoval a na jeho dokončení se podílel největším dílem, má i nadále na starosti správu stránek Unipetrolu a zodpovídá za jejich další rozvoj.

Zájemci o rychlé, aktuální informace mohou využít službu zasílání newsletterů, a to podle výběru buď v české nebo v anglické verzi. Upozornění na novinky na webových stránkách budou dostávat na svou mailovou adresu poté, co se zaregistrují na příslušné stránce jednotlivých společností.


UNIPETROL, a.s. je skupinou společností, které působí v petrochemickém průmyslu vČeské republice. V roce 2005 se stal UNIPETROL součástí skupiny PKN ORLEN, která je největším zpracovatelem ropy ve střední Evropě. Skupina UNIPETROL se zaměřuje především na zpracování ropy, distribuci pohonných hmot a na petrochemickou výrobu. Ve všech těchto oblastech patří skupina UNIPETROL k významným hráčům v České republice i na středoevropském trhu. Skupina patří v České republice k nejvýznamnějším společnostem z hlediska obratu a zaměstnává přes 4000 lidí.

Kontakt:

Blanka Růžičková
Tisková mluvčí
UNIPETROL, a. s.
Telefon: +420 225 001 407, +420 731 881 111
E-mail: blanka.ruzickova@unipetrol.cz​

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL