Jste zde: orlenunipetroldoprava.cz > CZ/  Média/  Tiskové zprávy/  Sponzorské dary pro region i letos
Velikost textu:  A AA
Sponzorské dary pro region i letos

02-04-2009  

Sponzorské dary pro region i letos ve výši 1,8 milionu korun.

Litvínov, 1. dubna 2009 – do měst a obcí regionu putují finanční a materiální dary od společnosti Unipetrol RPA ve výši 1,8 milionu korun.

2. dubna společnost Unipetrol RPA podepíše smlouvy se 13 městy a obcemi, ve kterých se zavazuje podpořit region finanční částkou 1,5 milionu korun a materiální pomocí v celkové hodnotě 300 tisíc korun.

"Jsme rádi, že i přes úsporná opatření, která byla kvůli hospodářské krizi ve společnosti zavedena, mohou obce a města díky naší pomoci podporovat aktivity, na které by se ve svých rozpočtech obtížně hledaly prostředky," uvedl ing. Radomír Věk, ředitel výrobní jednotky Unipetrol RPA.

Tato iniciativa není ojedinělá. Spolupráce s městy Most, Litvínov a Meziboří se datuje již od roku 1999. Postupně se okruh partnerů rozšířil o Lom, Horní Jiřetín, Louku, Novou Ves v Horách, Horu Svaté Kateřiny, Klíny, Český Jiřetín, Mariánské Radčice, Želenice a Brandov. Během této dlouholeté spolupráce se Unipetrol snaží podporovat aktivity, na které městům a obcím nezbývají finanční prostředky z rozpočtu. Jedná se především o aktivity v sociální sféře a oblastech kultury, sportu a společenského života.

Tradičně, ruku v ruce s finančními prostředky pro tento rok, je okolním obcím nabízena i materiální pomoc. Jedná se o vybavení pro Sbory dobrovolných hasičů v celkové hodnotě 300 tisíc korun, které putuje deseti hasičským sborům, mezi nimiž se nově objevily i Cítoliby a Postoloprty.

Kontakt
Pavel Veselý
Unipetrol RPA, s.r.o.
Mobil: (+420) 736 505 264
e-mail: pavel.vesely@unipetrol.cz

 

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL