Jste zde: orlenunipetroldoprava.cz > CZ/  Média/  Tiskové zprávy/  Unipetrol RPA má nového tiskového mluvčího
Velikost textu:  A AA
Unipetrol RPA má nového tiskového mluvčího

02-07-2009  

Novým tiskovým mluvčím Unipetrol RPA, Unipetrol Services a Unipetrol Doprava se stal Jan Martínek.

Litvínov, 2. 7. 2009 - Na místo manažera pro vnitřní a vnější komunikaci ve společnosti Unipetrol Services Litvínov nastoupil 1. července Jan Martínek, který se stal tiskovým mluvčím Unipetrolu RPA, Unipetrol Services a Unipetrol Doprava. V rámci integrace komunikace celé skupiny Unipetrol zodpovídá Martínkův útvar za spolupráci s regionálními sdělovacími prostředky, za regionální sponzorské aktivity a za komunikaci se zaměstnanci vyjmenovaných společností. Tyto kompetence do úseku interní a externí komunikace přecházejí z úseku ředitele závodu Služby a pro regionální záležitosti Pavla Veselého.

Jan Martínek se vrátil do skupiny Unipetrol ze Spolany Neratovice, kde působil od roku 2002 jako tiskový mluvčí a vedoucí útvaru Public relations.


UNIPETROL RPA, s.r.o., je předním českým producentem v oblasti rafinérských, petrochemických a agrochemických surovin, což se odráží i ve zkratce RPA: rafinérie, petrochemie, agrochemie. Společnost na trh dodává především motorová paliva, topné oleje, asfalty, zkapalněné ropné produkty, olejové hydrogenáty, ostatní rafinérské produkty, olefiny a aromáty, agrochemikálie, alkoholy, saze a sorbenty, polyolefiny (vysokohustotní polyetylén, polypropylén). 

UNIPETROL DOPRAVA, s.r.o., se zabývá dopravou a přepravou zejména chemických produktů po železnici, především pro členy skupiny Unipetrol. Železniční přepravu vozových zásilek zajišťuje prostřednictvím spedičních společností s veřejnými dopravci a také vlastními vlaky se soukromými dopravci po síti celostátních drah včetně vazby na jiné veřejné a soukromé dopravce v zahraničí.

UNIPETROL SERVICES, s.r.o., byla vytvořena 1. ledna 2007. Posláním tohoto centra sdílených služeb je podporovat další společnosti skupiny Unipetrol ve vybraných podpůrněadministrativních činnostech – například finanční účetnictví a daně, finanční řízení, řízení lidských zdrojů, informační technologie, nákup, ochrana životního prostředí, bezpečnost a jakost (HSE&Q) a public relations s cílem zvýšení efektivity. 

Kontakt:
Jan Martínek
Tiskový mluvčí
Unipetrol RPA, s.r.o.
Tel.: 476 163 060​

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL